Клуб «Сотворение» (2)

Клуб «Сотворение»

Вітаю Вас любов’ю Ісуса Христа!

Сьогодні мені хотілося б поговорити про наш молодіжний Клуб «Створення» та які перспективи ми маємо. Як вам відомо даний Клуб засновано14 березня 2009 р.

За весь час існування Клубу ми змогли відвідати деякі церкви ЄХБ в таких населених пунктах, як смт. Ємільчино, с. Солодири, де тепер раз на місяць ми проводимо молодіжне зібрання (показуємо презентації на тему створення світу), а також в с. Яблунівка. Плануємо відвідати церкви в с. Сегіївка, с. Дашинка та церкву «Воскресіння» в смт. Володарськ-Волинському. Наша мета – щоб якнайбільше людей дізнались про єдиного Творця Всесвіту та про велич Божу. А ще з Божою допомогою надіємося заснувати подібні Клуби «Створення» в усіх регіонах України. Я гадаю, що цю ціль з Божою допомогою та його благословінням ми неодмінно досягнемо!

Отже, перспективи нашого клубу «Створення» дуже великі та головне не зупинятися на півдорозі. В майбутньому, за Божої підтримки, наш Клуб «Створення» буде не єдиний в Україні.

Ми з радістю готові співпрацювати з іншими Церквами нашого та сусідніх регіонів. Нас ви можете знайти за адресою: Житомиська обл. смт. Володарськ-Волинський, вул. Шевченка, 78 (запитувати Формагея Андрія Адамовича).

Або завітайте на сайт нашого Клубу: www.wks.nsknet.ru

Данюк Оксана

ВІДГУКИ

Формагей А.А.

Ось минає вже 8 місяць існування нашого молодіжного Клубу «Створення». На початку ми ще не знали, як це має бути, як цей клуб має діяти. Напротязі 8 місяців в нас було багато перешкод, але серед цих перешкод ми бачили, що з нами Бог, що він зацікавлений в цьому Клубі. Автор Псалма 104:1 говорить: «Серед народів звіщайте про чини Його». Напротязі цих 8 мисяців ми мали зустрічі в школах, вчителі яких визнали, що не в ту теорію вірили. Також разом зробили стенди «Створення», які виставили на ринку нашого містечка, і там що найменше 400 чоловік почули про Розумний Задум Творця.

1 листопада ми заснували ще один Клуб «Створення» в Церкві с. Солодирі і на цьому не будемо зупинятися, а будемо іти далі, будемо засновувати інші Клуби, і проситимемо Бога, щоб дав нових лідерів для цього служіння.

Брати, сестри – давайте засновувати Клуби «Створення», щоб кожний українець дізнався про Розумний Задум Творця. Божих Благословінь!

Данюк О.А.

Для мене особисто цей Клуб, як ще одна книга, але не просто книга, а велике джерело знань. Після першої нашої зустрічі я вирішила, що не пропущу жодної зустрічі. Тому що відкрила багато нового. А тепер хочу відкрити ще більше!!!!!!

Розводовський О.О.

Клуб «Створення» - перш за все це цікаві знання, це нові друзі, це нові погляди на світ, це нові відкриття, а також новий погляд на самого Творця!!!

ЦЕ ПРОСТО СУПЕР!!!!!

Данюк П.А.

Клуб «Створення» - це прекрасно! Чому? Тому що тут я дізнаюсь багато різної цікавої інформації, яку я можу використовувати у розмові з вчителями, людьми які не вірять в Бога та еволюціоністами. На Клубі «Створення» я дізнаюсь для себе цікаву інформацію, якої раніше не знав.

Скрицький С.М.

Завдяки нашому Клубу «Створення» я більше дізнався про велич та красу Бога, я став по іншому дивитись на цей світ.

Головатюк А.Ю.

Після першої нашої зустрічі мені захотілося Богу служити ще більше. Я більше почала читати Слово Боже (майже кожен день :)). І тепер я Господу повністю довіряю, вірю і не сумніваюсь в тому, що він мене любить.

Гонтаржевський Ж.І.

Завдяки нашим зустрічам я все більше і більше переконуюсь в тому, яким Великим є Бог, і переконуюсь в цьому через його творіння та дизайн. Також я можу тепер спілкуватись з людьми які незнають Бога, і я їм розказую про всі чудеса, які створені саме Богом, а не виникли з невідомості.

Данюк Н.А

По-перше, багато що нового відкрила для себе, наприклад, вік землі та час існування динозаврів, а по-друге, Клуб «Створення» згуртовує та підносить спільні інтереси. Програма Клубу повністю «відштовхує» теорію еволюції, яка взята за основу багатьма науковцями, і яка базується на гіпотезах та видумках.

Данюк О.А

Клуб «Створення» - це хороша команда, добрі друзі, які розуміють один одного. Дуже хороша програма, яка змінює світогляд людей про створення землі. Факти і докази, які розглядаються під час зустрічі Клубу «Створення» є вражаючими!

Читайте также

Подпишись на рассылку

Электронная рассылка позволит тебе узнавать о новых статьях сразу как они будут появляться